Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Říjen 2014

I wanna be with you /102.díl/

22. října 2014 v 18:28 | P. |  I wanna be with you
Krásný středeční večer! Přináším vám další díl velkého blogového románu. Pevně doufám, jej přečtete jedním dechem ;o) Koneckonců, blížíme se ke konci, jak dopisuji, dopracovávám se k závěru. Strávila jsem s tímto příběhem několik let, začala ho psát kdysi v nemocnici, v ne právě nejlehčím období života, což je možná jeden z důvodů, proč jsem na něj tak psychicky fixovaná. A proč mě tolik mrzí, že už má jen pár čtenářů ='( No, co nadělám…
Moc vás prosím o nějaký komentář, abych věděla, co si o povídce (ne)myslíte. Byla bych vám moc vděčná!
KRÁSNÉ POČTENÍ! ♥
PS: Prosím o juknutí na odkazy uvedené pod příběhem ;o)
"Celý článek"

I wanna be with you /101.díl/

13. října 2014 v 20:17 | P. |  I wanna be with you
Krásný pondělní večer! =) Tak, další díl I wanna be with you je na světě =) Doufám, že máte radost =D =D Omlouvám se za prodlevy, opět, ale není tolik času, kolik bych si přála. Zítra musím ze školy opět do nemocnice, na takové testy, takže znáte to. Vždycky přijde něco, co vám nabourá plány =) Moc si přeji, aby se vám část líbila a jen vás utvrdila v tom, že čas, věnovaný příběhu, nebyl a není promarněný =3 Poprosila bych vás znovu o komentář ♥, protože každý takový je pro mě tou nejsladší a nejkrásnější odměnou!
PS: Prosím, otevřete odkaz umístěný těsně na konci, moc to pro mě znamená.
KRÁSNÉ POČTENÍ!
"Celý článek"

Jak to bude dál s povídkami?

13. října 2014 v 19:20 | P. |  Od srdce
"Celý článek"

I wanna be with you /100.díl/JUBILEJNÍ DÍL ♥

2. října 2014 v 19:55 | P. |  I wanna be with you
Krásný čtvrteční večer! Vidíte nadpis? Uvědomujete si, jak je úžasné, že jsme se dostali až k tak krásnému číslu? A to jen díky vám! :3 Holky, chtěla bych vám složit poklonu, vzdát hold a nekonečný dík za podporu, zájem a všechna přátelství, která jsem (nejen) díky příběhům navázala. Moc si vás vážím, všech do jedné… Jen ten váš zájem mě nutí pokračovat v udržování blogu. Pevně doufám, že vydržíte do konce, troufám si tvrdit, že nebudete litovat ♥ Mám ještě pár plánů, uvidíme, jak to nakonec s příběhem dopadne ;o)
Uf, snad se vám jubilejní část bude líbit, a jelikož už jsme tak daleko, uvítám jakýkoli komentář! KRÁSNÉ POČTENÍ! ♥
"Celý článek"