Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Září 2014

I wanna be with you /99.díl/

21. září 2014 v 18:22 | P. |  I wanna be with you
Krásný nedělní podvečer! Přináším vám další várku našeho velkého blogového románu =) Tento díl bude trochu… nečekaný. Plný zvratů. Překvapení =) Možná jsem se nechala až moc unést, ale ono to během psaní jinak nejde =D Snad je z povídky cítit, kolik pro mě znamená, jelikož je to pořád obrovská srdcovka =) Byla bych vám tudíž moc vděčná, kdybyste mi opět zanechaly komentář, byť kraťoučký =)
Chci znovu moc poděkovat za vaši neutuchající podporu, znamená pro mě opravdu hodně. Jen díky vám je ještě tento blog "naživu" ;o)
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /98.díl/

11. září 2014 v 18:29 | P. |  I wanna be with you
Krásný čtvrteční večer! Tak se máte, jak válčíte se školou? =) Já si "užívám" poslední dva týdny volna. A proč ty uvozovky? No, mamka ulehla s chřipkou a zdá se, že jsem to právě chytla taky. Opruz, to vám povím =D

Chci opět moc poděkovat za vaši podporu. Stojím si za tím, co jsem pověděla. Ač čtenáři neuvěřitelně klesli a zůstalo vás oproti původnímu číslu opravdu pár, neskutečně si vás vážím. Věřte mi, jen kvůli vám zveřejňuji a nedopisuji svou milovanou povídku do šuplíku, jak se říká =) Jen kvůli vám to tady ještě udržuji. Přestože mě kolikrát napadlo, zda by nebylo lepší se na všechno vykašlat.

Snad se vám část bude líbit! KRÁSNÉ POČTENÍ ♥

"Celý článek"

I wanna be with you /97.díl/

3. září 2014 v 19:33 | P. |  I wanna be with you
Krásný středeční večer! Jak válčíte první týden školy? =) Já mám ještě do 22.září prázdniny, tak si po dvou měsících brigády užívám poprvé pořádného volna. Doufám, že vám, co jste nastoupili na střední, se tam bude líbit! Vím, je to velká změna, ale udělali jste krok do budoucnosti, nic nemůže zůstat stejné ;o)
No, máme tady další díl velkého románu! A troufám si tvrdit, že zvrat v této části se dá zařadit do kategorie "NEČEKANÉ", pevně tudíž doufám, že vás přiměje vydržet až do samotného závěru =) Zrovna jsem narazila na anketu z minulého léta. 40 lidí četlo, teď je to ani ne polovina, což mě neskutečně mrzí, ale stále platí, že za každého jednoho človíčka děkuji z celého srdce ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ! ♥
"Celý článek"