Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

OZNÁMENÍ, TÝKAJÍCÍ SE POVÍDKY „I WANNA BE WITH YOU“

3. července 2014 v 11:31 | P. |  I wanna be with you
VĚNUJTE ČLÁNKU, PROSÍM, POZORNOST =)Krásný den!
Tohle bude asi trošku jiný článek, než na jaké jste tady na blogu zvyklé. Ale mně to nedá, nezlobte se, prosím, mám na srdci pár důležitých věcí. A musí ze mě ven, jinak se nesrovnám s vlastním svědomím.

U minulého dílu/ů jsem s obrovskou lítostí zjistila, že můj srdcový román, na nějž jsem tak pyšná, má čtenářů asi tolik, co by se dalo spočítat na prstech jedné ruky… Netušíte, jak moc mě to zamrzelo. Kdo nepíše povídky, asi pořádně nepochopí, ale je to tak. Tudíž tento článek asi píši především pro těch pár přeživších, co nějakou šťastnou náhodou u příběhu doposud setrvali.
Vím, že zveřejňuji už přes rok. A spoustě z bývalých čtenářů to asi přišlo moc zdlouhavé. Omlouvám se. Nenatahuji to úmyslně, nicméně jsem také jen člověk, co má vlastní život, povinnosti, zájmy a školu. Především vysoká mi žrala většinu času, neměla jsem tudíž příležitost psát tolik, jak bych si přála. A pak problémy se zdravím, ale to sem tahat nechci… Jen musíte vědět, že sporadickým přidáváním jsem nic nesledovala. Prostě to jinak nešlo.
ALE… Co jsem tak slyšela, povídku "Dark" už přece autorka také píše nějakou dobu… To mě vede k domněnce, že můj děj není tak moc atraktivní, ačkoli já jsem na tuto povídku opravdu pyšná. Pravda, není tam sex, násilí, chybí ten vulgární náboj, který má dnes spousta fanfictions… Z pohledu některých možná chyba, no já si za svým psaním stojím =)

Jedním z mých přání je, aby lidé dali povídce šanci… Opravdu zabolel tak rapidní pokles čtenářů. Tohle bude asi znít zvláštně, ale IWBWY je takové moje… děťátko =D Strašně mi na něm záleží, nedám na něj dopustit a rvala bych se za něj do krve. Nevím, kde dělám chybu. Obávám se toho, že než dospějeme ke konci, budu psát už jen pro sebe, max. tak 2-3 lidičky. Samozřejmě kvůli nim bych to dotáhla do konce, jen mě ta představa docela děsí.

Neříkám, že píšu geniálně, to ne. Ale píšu srdcem, snažím se vtisknout mým hrdinkám něco ze sebe a tak možná i z každé obyčejné dívky, která si někdy připadala, že není pro tento svět dost dobrá. Mé hrdinky nejsou dokonalé. Nemají dokonalé životy, jsou to slečny jako vy.

Moc vás tímto prosím: dejte povídce šanci, vydržte u ní, slibuji, že nebudete litovat. Pokusím se příběh dopsat do konce srpna, nehodlám riskovat, že mi utečete i vy, zbylí čtenáři =) Tímto děkuji těm pár, kteří se k IWBWY stále vracejí a sledují osudy našich hrdinů. Jen díky vám jsem to se zveřejňováním ještě nevzdala úplně ♥
Román se stal součástí mého života. Přirostl mi k srdci nejvíc z toho, co jsem doposud napsala. A že to už bude pěkné číslo =D Modlím se teď jen o to, aby čtenáři trochu přibyli.

Děkuji, že jste věnovali článku pozornost, a omlouvám se za něj. Ale… Já prostě musela. Potřebovala jsem vám vysvětlit, proč ještě nejsme u konce, proč zveřejňuji jen jednou týdně. Snad mi nyní prominete, přimhouříte oči a dáte povídce ještě jednu šanci… Přece jen, na začátku vás bylo alespoň 50. Což je krásné číslo… Nevěřím, že se ještě někdy vrátí, no snít přece není zakázané, ne? ;o)


 


Komentáře

1 Tessie Tessie | 3. července 2014 v 11:51 | Reagovat

Na týhle povídce se mi právě líbí, že je originální! Není tam žádný sex atd.. jako v jiných povídkách! Asi to lidi nedokážou ocenit, ale je to škoda, protože je to skvělá povídka a já osobně určitě do konce vydržím :)

2 Mikayla Mikayla | 3. července 2014 v 12:39 | Reagovat

no to by ses opovážila přestat tak bych snad i dojela k otbě domů, já prostě musím vědět jak to dopadne bere mě to uplně stejně jak pll takže jen pokračuj já tu zůstanu vždycky mě se jen tak nezbavíš :)

3 N. N. | 3. července 2014 v 23:45 | Reagovat

Sice jsem se neozvala, nikdy v komentářích, ale tvůj příběh hltám do posledního slova.. Prosím nepřestávej byla by to strašná škoda..:)

4 Anne Anne | 9. července 2014 v 20:07 | Reagovat

Petí... u strašně dlouho jsem tu nic moc nepsala a hrozně mě to mrzí. Poslední týden školy byl takový frmol, že jsem byla ráda, když jsem se dostala do postele a dva týdny prázdnin jsem skoro "odříznutá" od světa.
Ale chci, abys veděla, že jsem pořád nejvěrnější fanoušek a teď, když mi jde chvíli pořádně internet, jdu přelouskat všechny díly, které jsem nestihla! Ani nevíš, jak se těším! :3
Petí, je mi opravdu líto, že tolik lidí nepozná kvalitní příběh a radši čte ty sprosté slátaniny, které obsahují pořád to samé... Pro mě (a určitě nejsem jediná) je tvé psaní dokonalé! A když jsem si přečetla, že IWBWY bude končit už v sprnu, srdíčko se mi rozlomilo na dvě poloviny :'(
Petí, mám tě moc ráda a nenech si to zkazit ubývajícím počtem čtenářů :( I ty máš svůj život a my ti můžeme být vděčné, že nás do něj zahrnuješ :)))
Tvoje Anne

5 Mája Mája | 14. července 2014 v 13:24 | Reagovat

Sestřičko moje milovaná :-* Lidi, co si to přečtou a nezanechají komentář jsou v dnešní době zdechlí něco napsat :P Ale mohli by napsat aspoň řádek, jak kouzelně píšeš :) až to hřeje u srdíčka :P Mě ta tvá povídka pomáhá utlumit můj stesk po domově :) Díky tobě nemyslím na.... ty víš koho :) a vždy se mi vykouzlí úsměv na tváři a zapomenu na stesk. Děkuji ti moc sestřičko moje :-*

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama