Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Our love overcomes even the most difficult ordeal /I.část/ story by MÁJA

18. července 2014 v 0:33
Krásnou... ehm, noc? =D Omlouvám se za tak pozdní zveřejnění, nicméně odpolední v práci si vybírá svou daň.
Zde bych vám chtěla představit novou povídku od Máji, adminky z naší facebookové stránky. Slíbila jsem jí, že story hodím sem na blog, aby měla šanci dostat se k širšímu okruhu lidí... =) Určitě si první díl přečtěte, nebudete litovat! A navíc, uděláte Máje nesmírnou radost! ♥
TAK ŠUP DO CELÉHO ČLÁNKU, NEPROHLOUPÍTE!
PS: IWBWY bude zítra v noci, už najisto, omlouvám se za průtahy, ale brigáda mi nyní "žere" většinu času =/,Mami, jak jste se s tátou vůbec poznali?" optá se mě malá Emily, když sedíme v obýváku v křesle. Emily mi sedí na klíně a společně listujeme albem plných fotek.
,,Víš broučku" pohladím ji po krásně dlouhých blonďatých vlasech ,,kdyby tu byl tatínek, tak by ti to vylíčil v jeho podání, které já tak dobře neumím. Ale tatínek tu není, tak se toho ujmu.
,,Měla jsem měsíc před odletem do České republiky za tvou babičkou a dědečkem. Tak jsem si udělala výlet do Londýna s tím, že se porozhlédnu po dárcích k Vánocům. Procházím se po Oxford street a zapadnu do jednoho obchůdku, kde byl takový typ oblečení, co nosil tvůj strýc Aleš. Probírala jsem se od triček až po kalhoty, až jsem narazila na jedno bezvadné tričko, které jsem u pokladny zaplatila. V tašce mi zazněl mobil zvukem SMS. Mobil jsem vytáhla z tašky a podíval se, kdo mi píše. Byla to tvá babička. Místo, abych si SMS přečetla v klidu na místě, tak jsem se vydala směrem do hlučné ulice. A bylo dobře, že jsem to udělala, protože jsem vrazila do tvého tatínka. Nečekala jsem, že se bude se mnou vybavovat, když mě ani neznal. On byl a je slavný a v tu dobu měl přítelkyni. Pozval mě na kafe, kde ode mě vyzvídal o zemi, ve které pocházím, protože další rok měl s klukama namířeno do České republiky koncertovat. S tatínkem jsme se pak začali scházet aspoň jednou do týdne, protože jsem bydlela hodinku cesty od Londýna" podívám se na hodinky a bylo osm hodin večer.
,,Broučku je čas do postele. Zítra ráno vstáváš do školy. Tak šup šup nahoru si vyčistit zoubky a spát" zavřu album a položím ho na stůl vedle šálku.
,,Mami a co ta tatínková přítelkyně říkala na to, že se s tebou scházel?"
,,Emily, toto si nech pro tatínka. Ten ti o tom moc rád povypráví. Ale teď, už opravdu je čas do hajan" usměji se na ni a políbím ji na čelo.
Emily poslechne a poslušně vyjde schody na patro a vydá se do svého pokoje. Mezitím sklidím ze stolu poházené věci a pak se vydám za ní nahoru.
,,Máš vyčištěné zoubky?" přisednu si k ní na postel.
,,Ano, mami. Už se těším na tatínka, až zítra přiletí" zachumlá se pod peřinu.
,,To já taky. Tak to, abys zavřela oči a rychle usnula" opět ji políbím na čelo, zatáhnu závěsy v pokoji a se slovy ,,Dobrou noc beruško" odejdu z pokoje.
Dojdu k sobě do ložnice, a hned vejdu do koupelny, kde si napustím teplou vanu s pěnou. Ponořím se do vany a uvolním se. Přeci jsem měla těžký den v práci. Řešit cizí psychické problémy každý den je vyčerpávající. Přitom dneska jsem měla případ jedné slečny, která byla závislá na Haroldovi a to není jediný případ, ale nikdy jsem se o tom nezmínila Liamovi a ani nikomu ze skupiny. Ale dnešní případ byl pro mě neobvyklý, až mě to hodně dostalo. Co tím ta slečna myslela, že Liam a Sophie spolu něco mají a že ona je posedlá Sophii sledovat? A k tomu, že s Harrym čeká dítě a že se spolu scházeli, přitom Harry nám sice říkal, že se s někým vidává, ale že to nevypadá na vážnou známost. Můj rozum to nepobíral a popravdě nechápala jsem to. Vyzvánění Really don´t care od Demi Lovato mě vyrušilo z myšlenek. Volal Liam.
,,Ahoj miláčku, copak děláš?" ozve se z druhého konce telefonu.
,,Ahoj lásko, zrovna relaxuji ve vaně a myslím na tebe. Copak děláš ty?" z určité části byla pravda, že na něho myslím, ale za jiných okolností.
,,Zrovna jedeme na hotel s klukama a chtěl jsem pozdravit své princezny."
,,Emily spí, ale říkala, že se na tebe moc těší. A jaký byl koncert?"
,,Jako každý. Aréna byla plná fanoušků a s klukama jsem si jako vždy užili naše vystoupení. Jaký jsi měla den v práci?"
,,Náročný a zajímavý. Mám něco na srdci a potřebovala bych si s tebou promluvit, až zítra přiletíš. Jinak v kolik tě máme s Emily na letišti vyzvednout?"
,,Dobře miláčku. Přiletíme kolem čtvrté odpoledne, ale nemusíte pro mě jezdit. Paul mě zaveze domů."
,,Lásko, my tě na letišti vyzvedneme a pojedeme někam na večeři. Přeci jsi byl měsíc v USA."
,,Dobře, jak si přeješ. Miláčku budu muset končit. Chybíte mi, ale moc se na vás těším. Miluji tě."
,,Já tebe taky Liame" zavěsili jsme. Vylezla jsem z vany, natáhla jsem si na sebe pyžamo a vklouzla do postele pod peřinu.
,,Mami, mami vstávej, musíš do práce a já do školy" skočí mi Emily do postele.
,,Emily většinou tě musím tahat z postele, ale vždy, když tatínek se má vrátit domů, tak jsi vzhůru dřív než já. Proč to nemůže být každý den? Hm?" pohladím ji po jejich zlatavých vlasech.
,,Protože se na tatínka těším." Obě se odebereme do svých koupelen, kde já se zkulturním a Emily si vyčistí zoubky. Potom si obleču kostýmek a Emily uniformu do školy. Sejdeme dolu po schodech do kuchyně, kde posnídáme cereálie s mlékem. Emily nachystám svačinu do školy a sobě samozřejmě taky a vyrazíme na cestu.
,,Broučku, kolem půl čtvrté tě vyzvednu ve škole a pojedeme vyzvednout tatínka. Nezlob a buď hodná. Miluji tě" Emily mě políbí na líčko a vyjde z auta. A já si zapnu CD, které mi namixoval Liam a vydám se do práce. Projíždím rušným Londýnem, když v tom do mě narazí velkou rychlostí kamión, kterého jsem si nevšimla a v tu chvíli se mi před očima přehrál můj celý život.

••AUTOR: MÁJA••
 


Komentáře

1 kristý kristý | E-mail | 20. července 2014 v 19:41 | Reagovat

Abych řekla pravdu, tak je to jinej styl, než sem zvyklá na týhle tsránce číst, ale i tak to vypadá na dost dobrou povídku. Těším se na pokračování :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama