Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Červenec 2014

I wanna be with you /92.díl/

18. července 2014 v 23:13 | P. |  I wanna be with you
Příjemný páteční večer! Zde vám přináším zbrusu nový díl našeho blogového románu. Máte chuť se do něj vrhnout? Omlouvám se za opětovnou časovou prodlevu, ale právě mám v práci odpolední, tudíž nic nestíhám, ač bych ráda. Děkuju všem, kteří mě chápou a nic mi nevyčítají, nedělám to schválně. Prostě času není tolik, kolik bych si přála.
Snad se vám dnešní část bude líbit! ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ…
"Celý článek"

Our love overcomes even the most difficult ordeal /I.část/ story by MÁJA

18. července 2014 v 0:33
Krásnou... ehm, noc? =D Omlouvám se za tak pozdní zveřejnění, nicméně odpolední v práci si vybírá svou daň.
Zde bych vám chtěla představit novou povídku od Máji, adminky z naší facebookové stránky. Slíbila jsem jí, že story hodím sem na blog, aby měla šanci dostat se k širšímu okruhu lidí... =) Určitě si první díl přečtěte, nebudete litovat! A navíc, uděláte Máje nesmírnou radost! ♥
TAK ŠUP DO CELÉHO ČLÁNKU, NEPROHLOUPÍTE!
PS: IWBWY bude zítra v noci, už najisto, omlouvám se za průtahy, ale brigáda mi nyní "žere" většinu času =/


I wanna be with you /90.+91.díl/

5. července 2014 v 21:18 | P. |  I wanna be with you
Zdravím, milí přeživší čtenáři! První týden brigády (odpolední) mám za sebou, tudíž je konečně čas hodit další dvojdíl blogového románu, opravdu mého milovaného =3 Dnes vás nebudu nudit dlouhým úvodem, stejně pochybuji, že jim někdo věnuje pozornost =D Myslím, že za devětaosmdesát dílů jsem už řekla vše, co jsem mohla… Už nějak nemám sílu k přemlouvání dalších lidiček… =)
Snad se vám díl bude líbit, přeji krásné počtení! A děkuju za podporu všem, kteří ji projevují. To je totiž to nejcennější a já to neberu jako samozřejmost ;o)
"Celý článek"

OZNÁMENÍ, TÝKAJÍCÍ SE POVÍDKY „I WANNA BE WITH YOU“

3. července 2014 v 11:31 | P. |  I wanna be with you
VĚNUJTE ČLÁNKU, PROSÍM, POZORNOST =)