Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Květen 2014

I wanna be with you /83.díl/

28. května 2014 v 19:52 | P. |  I wanna be with you
Přeji krásný středeční večer! Jako první vám patří omluva, že jsem díl nepřidala tak dlouho, ALE vrcholilo mi zkouškové (no, sice teprve začalo, ovšem chtěla jsem to mít co nejdřív za sebou =)), takže jsem jen ležela v učení a na nic jiného, upřímně, nějak neměla myšlenky. Naštěstí jsem včera úspěšně složila tu poslední, tudíž nyní bude na psaní mnohem více času =) Jak mi nedávno napsala jedna ze skvělých slečen v dopise: "NEMŮŽU UVĚŘIT, ŽE IWBWY ZVEŘEJŇUJEŠ UŽ ROK.". No, ani já tomu nemůžu uvěřit. Ano, protahuji to, jenže ne úmyslně. Studuji vysokou školu, nevyhýbají se mi osobní ani zdravotní problémy, tudíž nepíšu rychlostí blesku. Vlastně se nedivím, že vás tak ubylo (myslím čtenářů), o to víc děkuji vám, kteří jste vydrželi. Nepřestanu vám být vděčná =)
KRÁSNÉ POČTENÍ!

Koláž k IWBWY!

22. května 2014 v 21:56 | P. |  I wanna be with you
KRÁSNÝ VEČER!
Jistě všichni z vás, čtenářů, už mají v hlavě vytvořen svůj vlastní svět týkající se IWBWY. Ví, jak vypadá Damien, tuší, kde se děj asi odehrává.
A stejně tak ho mám ve fantazii i já.
A dnes dopoledne mě napadla jedna věc. Co kdybych zkusila prostřednictvím obrázků ten svůj imaginární vesmír nějak nastínit? Alespoň částečně?
Tak vznikla tato koláž. S některými obrázky jste se v ději již setkali, na některé si musíte počkat. Každá část představuje určitý kousek děje. Doufám, že vás výtvor potěší a třeba i vyčaruje úsměv na tváři.
PS: Úmyslně nepíšu, co je co ;o) To je prostor pro vaše úvahy a představivost ♥
DĚKUJU ZA PODPORU, JEN DÍKY VÁM MÁM VŮLI POKRAČOVAT VE VEDENÍ BLOGU =)

Pro koláž klikněte na "Celý článek"

I wanna be with you /82.díl/

17. května 2014 v 20:18 | P. |  I wanna be with you
Přeji, pokud možno, příjemný deštivý večer! Tak jak v takovém počasí válčíte? =) Také máte chuť jen zalézt pod deku, udělat si čaj a věnovat se oblíbeným činnostem? Já ano. Čtení, psaní, čtení, psaní. A to pořád dokola =D
Pokud znáte naši FB stránku, pak možná víte, že jsem se rozhodla rozproudit tam atmosféru novou jednodílovkou, přece jen už velmi dlouho žádná nebyla. Doufám, že se někdo z vás těší =) Samy můžete zasáhnout do toho, jak bude vypadat, stačí kliknout SEM. Ve škole se mi pomalu blíží zkoušky ke konci, teď se mi to docela povedlo sfouknout rychle, tak než začnu brigádničit, ráda bych se věnovala tomu, co mám ráda =)
Znovu vám strašně moc děkuju za veškerou podporu, je neocenitelná. A netuším, jak se vám za ni odvděčím. Jste skvělé, na to NIKDY nezapomeňte
KRÁSNÉ POČTENÍ!
PS: Prosím prosím, nechte mi komentář nebo klik v anketě ;o) Děkuju!
"Celý článek"

I wanna be with you /81.díl/

10. května 2014 v 19:22 | P. |  I wanna be with you
Krásný sobotní večer! =) Říkala jsem si, že když díly většinou přidávám po delším časovém úseku, mohla bych vás tento víkend překvapit =) Povedlo se mi to? Pevně doufám, že ano =D Máme tu pokračování takové speciální části, což jste jistě poznaly i vy samy. Děkuji za krásné komentáře. Kliky v anketě samozřejmě potěší, ale s pocitem z četby vašich upřímných slov se ona radost srovnávat nedá =D Ženete mě ve zveřejňování dál. Psaní je hned jiné, když víte, že někomu přináší radost. Proto bych jednou chtěla vydat knihu. Uvidíme, zda se mi můj sen splní =)
Snad se vám díl bude líbit, pokračujeme v krasojízdě!
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /80.díl/

6. května 2014 v 20:23 | P. |  I wanna be with you
Krásný večer! Právě dnes vám přináším nový díl velkého blogového románu =) Jak to tak pozoruji, máme dnes speciální kulatý díl =O Je neskutečné, jak to letí… Upřímně, tuto povídku doslova miluju, nikdy se nenabažím její tvorby, psaní, vymýšlení. Snažila jsem se v ní vykouzlit jakýsi pohádkový svět tak trochu jinak, tudíž pevně doufám, že se mi to povedlo… Děkuji za neustálou podporu, znamená pro mě víc, než by si vůbec kdo dokázal představit.
A NYNÍ NĚCO K AKTUÁLNÍMU DÍLU: Tuto část jsem si vyloženě užívala. Můžu jen potajmu doufat a přát si, že se dotkne i vašich srdcí
KRÁSNÉ POČTENÍ!
"Celý článek"