Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

GREAT IDEA! /děkuji pisateli z ASKu :3/

20. dubna 2014 v 20:01 | P. |  Od srdce
Krásný nedělní večer! =)
Dnes jsem na ASKu dostala velmi zajímavý vzkaz. Jedná se o tento →message. Chtěla bych za něj poděkovat, ať už ho psal kdokoli. Ten nápad se mi totiž moc líbí! Už dlouho hledám způsob, jak vám, čtenářům, poděkovat! A voilá! Tady je =)
Takže můj návrh je takový: POKUD BY NĚKDO Z VÁS, ČTENÁŘŮ, CHTĚL ODE MĚ DOPIS, normální v obálce a ručně psaný, ozvěte se mi do zpráv na FB (facebook) se svou adresou. Nebojte, nejsem žádný úchylák =D Jen bych vám ráda vyjádřila dík za to všechno i jinak, speciálně, než jen prostřednictvím tolik neosobního internetu. Protože spoustu z vás mám ráda, ačkoli jsem je naživo ještě nikdy neviděla =) Takže dopis pošlu s největší radostí.


Pouvažujte nad mým návrhem, a pokud se někomu líbí, ať mě směle kontaktuje! =)

A NESTYĎTE SE, NEKOUŠU A RÁDA VÁS POZNÁM =) Ale kdyby se vám nechtělo ozývat na FB, klidně se ozvěte na ASK nebo e-mail: Jessy13@seznam.cz // dopisy píšu moc ráda, jsou osobnější a mají tu správnou atmosféru =)

 

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama