Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Duben 2014

I wanna be with you /79.díl/

28. dubna 2014 v 16:08 | P. |  I wanna be with you
Krásné pondělí přeji!
Přesně jak jsem slíbila, tady zveřejňuji zbrusu nový díl veeeeelkého blogového románu. Máte radost? Pevně doufám, že ano =) Přece jen zveřejňuji pro vás a jsem upřímně moc ráda, že si k povídce tolik z vás našlo vztah :3 Zřejmě nedokážu nikdy dost dobře vyjádřit, jak MOC to pro mě znamená. Jste skvělé =)
Ubývajícími čtenáři už se zkouším netrápit, dokud zůstává alespoň hrstka z vás, má cenu udržovat blog v chodu a zveřejňovat dál =) Díky za všechno. Podporu, čas. THANK YOU
KRÁSNÉ POČTENÍ!
"Celý článek"

GREAT IDEA! /děkuji pisateli z ASKu :3/

20. dubna 2014 v 20:01 | P. |  Od srdce
Krásný nedělní večer! =)
Dnes jsem na ASKu dostala velmi zajímavý vzkaz. Jedná se o tento →message. Chtěla bych za něj poděkovat, ať už ho psal kdokoli. Ten nápad se mi totiž moc líbí! Už dlouho hledám způsob, jak vám, čtenářům, poděkovat! A voilá! Tady je =)
Takže můj návrh je takový: POKUD BY NĚKDO Z VÁS, ČTENÁŘŮ, CHTĚL ODE MĚ DOPIS, normální v obálce a ručně psaný, ozvěte se mi do zpráv na FB (facebook) se svou adresou. Nebojte, nejsem žádný úchylák =D Jen bych vám ráda vyjádřila dík za to všechno i jinak, speciálně, než jen prostřednictvím tolik neosobního internetu. Protože spoustu z vás mám ráda, ačkoli jsem je naživo ještě nikdy neviděla =) Takže dopis pošlu s největší radostí.


Pouvažujte nad mým návrhem, a pokud se někomu líbí, ať mě směle kontaktuje! =)

A NESTYĎTE SE, NEKOUŠU A RÁDA VÁS POZNÁM =) Ale kdyby se vám nechtělo ozývat na FB, klidně se ozvěte na ASK nebo e-mail: Jessy13@seznam.cz // dopisy píšu moc ráda, jsou osobnější a mají tu správnou atmosféru =)


I wanna be with you /77.+78.díl/ •SPECIÁLNÍ DVOJDÍL•

18. dubna 2014 v 19:35 | P. |  I wanna be with you
POZOR POZOR: PŘÍBĚH GRADUJE!←
Krásný páteční večer! Jak jsem slíbila včera na facebookové stránce, zveřejňuji SPECIÁLNĚ dvojdíl našeho románu ♥ Víte, občas už mě napadlo, co dělám špatně, že počet čtenářů tak klesá, ale nedávno jsem četla rozhovor s jedním začínajícím spisovatelem a došlo mi, že nezáleží na tom, KOLIK lidí zůstane nebo odejde. Dokud si mé výtvory najdou aspoň pár příznivců, stojí to za to. A vám, kteří zůstáváte, DĚKUJU. Doufám, že jednou nebudete litovat času, který jste příběhu věnovali. Jen díky vám má cenu udržovat jak blog, tak celkově zveřejňování.
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /76.díl/ •NEČEKANÝ ZVRAT•

10. dubna 2014 v 18:40 | P. |  I wanna be with you
→UPOZORNĚNÍ: Patříte-li mezi slabší nátury, jako jsem já, pak si připravte kapesník. Brečela jsem jak u psaní, tak i následně každém čtení←

Krásný čtvrteční večer! Přináším vám nový díl blogového románu. Tedy alespoň těm několika málo přeživším =) Příběh nám graduje a já mohu slíbit, že se ještě dočkáte spooousty nečekaných zvratů. Snažím se rozbíjet stereotyp, nepsat monotónně. Dávat akci, napětí. Což je asi důvod, proč u povídky spousta lidí nevydržela - přišlo jim to moc zdlouhavé. Mrzí mě to, ale píšu prostě tak, jak umím.
Ocením pochvalu, ocením konstruktivní kritiku, prostě jakoukoli odezvu, moc pro mě každý názor znamená.
Přeji příjemné počtení ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /75.díl/

3. dubna 2014 v 20:22 | P. |  I wanna be with you
Dobrý večer =) S veškerou hrdostí vám přináším nový díl I wanna be with you =) Doufám, že ještě někdo z vás příběh čte. Snažím se psát dál, ale momentálně mi to moc nejde, skončila jsem na antibiotikách a vůbec mi to nemyslí... Sama tudíž nevím, kdy se dopracuji ke konci. Navíc mám další a další nápady, bojím se, abychom se nakonec nedostaly třeba ke 200 dílům =D To by asi i na ty nejvěrnější bylo moc...
Každopádně všem moc děkuji za podporu, za každého jediného čtenáře, protože VY jste pro mě tím hlavním hnacím motorem...
Snad se vám díl bude líbit ♥ KRÁSNÉ POČTENÍ!
"Celý článek"