Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Březen 2014

I wanna be with you /74.díl/

24. března 2014 v 16:12 | P. |  I wanna be with you
Krásné pondělní odpoledne přeji =) Na úvod je vhodná omluva, myslím, a to za dlouhou časovou prodlevu. Bylo toho teď moc, hektické období. Však to jistě také znáte. A upřímně, o to víc si cením vaší podpory, neskutečně mě nakopává. Děkuji za všechny komentáře a kliky v anketě, jen díky nim vím, že tohle zveřejňování má cenu. I přesto, že čtenáři stále ubývají, ale o tom mluvit nechci, je to ohraná písnička =D Díky za vše, snad se vám dnešní díl bude líbit…
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

I wanna be with you /73.díl/

13. března 2014 v 21:48 | P. |  I wanna be with you
Krásný večer! Přestože únavou málem tluču hlavou o klávesnici, řekla jsem si, že když byl poslední díl před 9 dny, je nejvyšší čas na další část =) Doufám, že vám udělá stejnou radost, jakou jsem zažívala já při jejím psaní! =P Věřte nebo ne, ale ještě jsem se nedopracovala ke konci. Nejenže není čas, ale mně se vyloženě nechce tento román ukončit... Myslím, že mi bude dost chybět =) No, snad to brzy napravím, ať dám povídce ucelenou podobu! =)
Holky, chtěla bych vám moc poděkovat za veškerou podporu, jíž mi v komentářích a také prostřednictvím kliků v anketě vyjadřujete. Moc to pro mě znamená
Snad se vám díl bude líbit!
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

I wanna be with you /72.díl/

4. března 2014 v 17:17 | P. |  I wanna be with you
Krásné úterní odpoledne =) Jak válčíte ve škole? Také je u vás takové šedivé, podmračené počasí? Takhle se ani člověku nikam nechce.
Vesele s románem pokračuji dál, a jak jsem si uvědomila, stále oddaluji konec. Je to tak, pořád jsem se nedohrabala k závěrečné části, povídka je rozepsaná. Zamilovala jsem si její tvoření a myslím, že se mi po ní bude stýskat… Nevím proč, ale tato story mi k srdci přirostla nejvíc ze všech, které jsem kdy vytvořila.
Má to někdo z vás také tak? Pokud ano, pak je to největší odměna, jakou jsem si kdy mohla přát.
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥
"Celý článek"