Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Únor 2014

I wanna be with you /71.díl/

26. února 2014 v 21:48 | P. |  I wanna be with you
Krásný středeční večer! =) Tak schválně, je na tom někdo jako já? Nemůžu se hnout bez kapesníku, společníky jsou mi horké čaje a nejradši bych pořád spala... Počasí a všudypřítomné viry si našly i mě. Uf.
Ale důvod, proč nyní čtete (možná) tento úvod, je jiný. A to již 71.díl blogového románu s názvem I wanna be with you =) Připadá mi neuvěřitelné, že jsme se skutečně dopracovali až sem. Sice se značným úbytkem čtenářů, ale snažím se na to nemyslet, píšu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, tohle je prostě můj styl.
Děkuji vám za všechny krásné komentáře, čtu je poctivě a věřte mi, vždycky mi to prozáří den.
Snad se vám díl bude líbit...
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

I wanna be with you /70.díl/

19. února 2014 v 12:47 | P. |  I wanna be with you
Zdravím! =) A je tu další kulatina, konkrétně již 70. (pro mě tak trochu jubilení) díl blogového románu :3 Holky, chtěla bych vám hned na úvod poděkovat za podporu. Zní to možná jako klišé, ale já to tak opravdu cítím. Jsem vám za každý jeden klik či komentář neskutečně vděčná, myslím, že si to ani nedokážete představit ♥ Když mě občas napadne, zda si mám dělat se zveřejňováním vůbec ještě práci, stačí podívat se na blog a pár těch upřímných komentářů a hned všechny chmury zmizí. Patří vám obrovský dík!
Doufám, že i přes tenčící se základnu příznivců povídek vás co nejvíc vydrží do konce, to by byla ta největší odměna.
Těším se na všechny kliky v anketě a komentáře ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ...
"Celý článek"

I wanna be with you /69.díl/

15. února 2014 v 20:54 | P. |  I wanna be with you
Krásný sobotní večer! Pro všechny příznivce románu I wanna be with you mám dobrou zprávu - a to nový díl! Což... asi všichni vidíte =D No, v pořadí již devětašedesátý... Nemůžu uvěřit, jak neskutečně rychle to letí. Věříte, že ještě nemám příběh dokončen? Teď přes zkouškové období jsem nenaťukla ani písmenko, nebyl čas. Snad to v nejbližší době napravím =)
Máte tedy vůbec zájem, aby příběh pokračoval?? =P Pokud ano, jukněte na konec článku ;o)
Děkuji vám všem za úžasnou podporu, ukazujete mi, že má smysl psát, ačkoli nejsem profesionál :3
KRÁSNÉ POČTENÍ

Nová FF "Destroy(ed) nyní na wattpadu!

9. února 2014 v 18:11 | P. |  Vše okolo autorky a jejího světa
Dobrý večer =)
Jen bych návštěvníky, náhodné i nenáhodné, chtěla pozvat na příběh, který jsem začala přidávat jak na facebook, tak na wattpad. Hlavním hrdinou je Zayn. Povídka se nebude točit okolo One Direction, je vlastně z úplně jiného světa. Nechybí nádech tajemna, hrozby, temnoty.
Byla bych moc ráda, kdybyste povídce dali šanci ;o)

I wanna be with you /68.díl/

7. února 2014 v 19:32 | P. |  I wanna be with you
Krásný večer přeji! Tak jsem si řekla, že je asi nejvyšší čas zveřejnit novou část našeho románu, tudíž tradáááá *fanfáry* Tady je =) Pevně doufám, že vám, návštěvníkům, vykouzlí úsměv na tváři a na chvilku vás odvede z reality do vlastního světa. Každý takový únik občas potřebuje ;o)
Chtěla bych vám moc poděkovat za podporu. A především za úžasné komentáře k minulému dílu, holky, nedovedete si představit, jak jsem se při jejich četbě culila =D Jste úžasné, opravdu!! Pro takové lidičky je radost zveřejňovat... LOVE YA!
KRÁSNÉ POČTENÍ [Petí]
"Celý článek"