Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Podpoříte "I wanna be with you"? =)

1. ledna 2014 v 18:28 | P. |  I wanna be with you
Napadla mě jedna taková mini-akcička, a to s názvem PODPOŘTE PŘÍBĚH "I WANNA BE WITH YOU".
"Celý článek"


A proč to? No, jakožto autora, který píše rád a zajímá ho, kolik lidí jeho tvorba osloví(-ila), bych i já ráda zjistila, jaké (ne)oblíbenosti se náš blogový román těší.
Ti z vás, co čtou pravidelně, ví, jaký vztah k němu chovám. Že je to má obrovská srdcovka, jejíž vytváření miluju, a pokaždé se těším, až zveřejním nový díl a zjistím, jaké pocity ve vás vyvolal.

Nic víc se po vás nechce =) Sice nepočítám s kdovíjakým ohlasem, ale moc mě zajímá, pro kolik čtenářů to vlastně zveřejňuji. Občas mě klesající zájem neuvěřitelně mrzí, avšak zřejmě s tím nic neudělám… Už jsem si párkrát položila otázku, zda má vůbec cenu házet na blog další díly. Zatím ale díky několika čtenářkám, které mají román rády, pokračuji dál… ♥
Na kolenou vás nyní prosím o ten jediný klik, který vás bude stát pouhou vteřinku času a mně neskutečně pomůže.
PROSÍM…
Opravdu už nevím, jak jinak vás přesvědčit, že zpětná vazba je to, co každý tvořící člověk potřebuje.
Nezazlívejte mi, prosím, tuto akci. Nic tím nesleduji, jsem jen zvědavá. A váš (ne)zájem mi třeba i pomůže v realizování jednoho z životních cílů ;o)
Děkuji za případnou pomoc a klik v anketě…
Mám vás ráda.


PS: Podívejte, kolik čtenářů zpočátku IWBWY podporovalo… A nyní? Obávám se, že ubylo víc jak 70%. Ano, i to je důvod, proč jsem anketu hodila… =) Zajímá mě nynější stav...
 


Anketa

Podpoříš, čtenáři, svým klikem pokračování románu "I wanna be with you"?

•click•

Nový komentář

Vezměte na vědomí, že diskuse je moderována. Než se nový komentář začne zobrazovat, musí jej nejdříve schválit autor blogu.

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama