Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Leden 2014

I wanna be with you /67.díl/

29. ledna 2014 v 20:19 | P. |  I wanna be with you
Krásný středeční večer!
Máme tu nový díl IWBWY =) Ano, i přes klesající počet čtenářů stále vesele pokračuji dál ve zveřejňování svého blogového románu =) Snad je to pro drtivou většinu z vás, návštěvníků, pozitivní zpráva. Snažím se, seč mi síly stačí, opravdu. Píšu ze svého srdce a můžu směle říct, že na tuto svou povídku jsem hrdá. Příliš často něco podobného neříkám, nerada hodnotím vlastní práci, to není nikdy příliš objektivní, ale v tomto případě udělám výjimku. Snad mi to nebudete mít za zlé ;o)
Uf, pevně doufám, že se vám díl bude líbit!! =)
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /66.díl/

23. ledna 2014 v 19:00 | P. |  I wanna be with you
Dobrý čtvrteční večer =)
Uplynul týden od chvíle, kdy jsem naposledy zveřejnila díl. Je tudíž nejvyšší čas na další dávku pro ty z vás, které si povídku zamilovaly alespoň tolik co já při jejím tvoření ♥ Pevně tedy doufám, že takoví mezi vámi jsou... Postupujeme pomalými krůčky dál a přiznám se, že konec mám v hlavě jasně nalinkovaný, jen teď díky zkouškám nemám vůbec čas psát. Snad se to brzy zlepší.
Děkuji všem za podporu, a ještě více děkuji těm z vás, kteří mi aspoň klikem nebo komentářem dají najevo, že se jim příběh líbí. Nebýt byť maličké zpětné vazby, neměla bych motivaci ke zveřejňování ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

I wanna be with you /65.díl/

15. ledna 2014 v 18:31 | P. |  I wanna be with you
Krásný pondělní podvečer =) Rozhodla jsem se zveřejnit další díl, v pořadí už 65., což je... neskutečné. Vážně neuvěřitelné, že jsme se dopracovali už tak daleko a stále ještě nejsme u samotného konce =) Je to jen díky vám, vašemu zájmu a podpoře. Bez čtenářů bych neměla důvod zveřejňovat, tento román by pravděpodobně napořád zůstal schovaný někde v hlubinách notebooku... DĚKUJI ZA VŠE, SNAD SE VÁM DÍL BUDE LÍBIT ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ...
"Celý článek"

I wanna be with you /64.díl/

10. ledna 2014 v 21:10 | P. |  I wanna be with you
Krásný páteční večer =)Rozhodla jsem se před spaním vás překvapit a hodit další část, tudíž pevně doufám, že někomu udělá radost =)
Říkám si, jak dlouho už jsme vlastně s hlavními hrdiny tohoto příběhu? Nějaký ten pátek to zřejmě bude. A pro mě je fascinující, že ačkoli čtenáři klesli, stále jsou tu ti věrní, kterým se příběh snad opravdu líbí, protože zůstávají ♥ To je ta největší odměna, zvlášť ve chvílích, kdy se člověka zmocní beznaděj. Přála bych si, abyste tento příběh braly jako knihu, román na pokračování, kde se nemůžete dočkat, až obrátíte další stránku =)
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥
"Celý článek"

Writing time!

7. ledna 2014 v 17:20 | P. |  Vše okolo autorky a jejího světa
Krásné odpoledne! =)
Tuhle o víkendu jsem se necítila moc dobře, zdraví pozlobilo, tak jsem si udělala speciální writing time =)
A jak to u mě většinou vypadá?
čaj
film
oblíbená měkká deka :3
Asi takhle nějak =)

xx INSTAGRAM jéj, i já už podlehla =D xx
→JAK VY SE NEJLÉPE UVOLNÍTE? =)←

I wanna be with you /62.+63.díl/

5. ledna 2014 v 15:25 | P. |  I wanna be with you
Krásné, i když poněkud podmračené nedělní odpoledne =) Slíbila jsem vám speciální dvojdíl a já své sliby plním. Rozhodla jsem se nechat zveřejnění na neděli, jelikož většině z vás právě končí prázdniny a já myslela, že by příběh mohl někomu alespoň trošku zvednout náladu ;o) Netuším, kolik vás SKUTEČNĚ román čte, jelikož návštěvnost se mi trochu bije s počtem kliků pod jednotlivými díly, ale všem vám moc děkuji! =) Jen podpora z vaší strany mě dokopala až k tomuto dílu ♥ Uvítám každý komentář, každý názor
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

55 rychlých faktů /na přání/

3. ledna 2014 v 20:01 | P. |  Vše okolo autorky a jejího světa
Na ASK mi přišel požadavek, zda bych nevyplnila jeden mini-dotazník, a přestože myslím, že si to otevře málokdo, řekla jsem si proč ne =) Vyplňování mě bavilo =)


Podpoříte "I wanna be with you"? =)

1. ledna 2014 v 18:28 | P. |  I wanna be with you
Napadla mě jedna taková mini-akcička, a to s názvem PODPOŘTE PŘÍBĚH "I WANNA BE WITH YOU".
"Celý článek"