Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Prosinec 2013

I Need Help /silvestrovská jednorázovka/

31. prosince 2013 v 11:38 | P.
Zdravím a přeji krásného Silvestra! =) Mám pro vás jedno vééélké překvapení. Speciální oddechovou povídku právě s tématem posledního dne v roce.
Ne, nikde jsem svůj plán nezveřejňovala, říkala jsem si, že je to zbytečné, jelikož se stejně moc čtenářů nenajde. Tak jsem ani na chystanou jednodílovku neupozorňovala.
Tento příběh nemá žádné hlubší poselství, neobsahuje vážné téma, je prostě stvořen k tomu, abyste si u něj odpočinuly, usmály se a zapomněly na starosti všedních dnů. Abyste uvěřily, že je možné skutečně vše a nikdy nevíte, na jakém rohu číhá štěstí ;o)
Přeji vám (nejen) do nového roku hodně ŠTĚSTÍ, ÚSPĚCHŮ, KOPEC LÁSKY A HLAVNĚ BEZEDNÉ MOŘE ZDRAVÍ, protože bez něj je všechno těžší, někdy zbytečné. Věřte mi, mluvím z vlastní zkušenosti. Usmívejte se a nežijte nenávistí, starostmi a závistí. Na to je život až příliš krátký…
MÁM VÁS RÁDA!
Krásné počtení ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /61.díl/

26. prosince 2013 v 18:22 | P. |  I wanna be with you
Krásný sváteční večer! =) Po vánoční povídce, zveřejněné na facebooku, je nyní čas na další díl našeho blogového románu… Těšíte se? Pevně doufám, že ano =) Psaní tohoto příběhu je pro mě opravdu jakousi drogou a obrovskou srdcovkou. Netuším, proč se mi právě tato story tak dostala pod kůži… Možná proto, že je vysloveně pohádková? Kdo ví ;o)
Moc bych si přála, abyste si k příběhu vypěstovali vztah alespoň podobný tomu, jaký se vytvořil u mě. To by totiž byla ta největší odměna!
Přeji krásné svátky, užijte si volna a žádné starosti!
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

•VÁNOČNÍ POVÍDKA•

23. prosince 2013 v 23:36 | P. |  Info okolo blogu
VZHLEDEM K PROBLÉMŮM S DOMÉNOU BLOG.CZ SE VÁNOČNÍ POVÍDKA PŘESOUVÁ NA FACEBOOKOVOU STRÁNKU, OMLOUVÁM SE ZA KOMPLIKACE

I wanna be with you /60.díl/

18. prosince 2013 v 15:53 | P. |  I wanna be with you
Dobrý středeční večer! =) Příští týden už v tuto dobu bude po kouzelném Štědrém večeru. Nevím jak vy, ale já si hodlám učení zpříjemnit sledováním pohádek =D Na to se těším každý rok… Na pohádky není člověk nikdy dost starý =)
Jak jsem tak připravovala tento článek, říkám si: Páni, jak to letí! Ano, právě se chystáte přečíst už krásně kulatý 60.díl! Nemůžu uvěřit, že jsem se zveřejňováním dostala tak daleko. A to jen díky vám! Kdyby tady nebylo těch pár věrných (jelikož počet čtenářů stále klesá a já s tím nemůžu nic dělat =( ), kteří u mého milovaného příběhu zůstávají, neměla bych důvod se o své psaní s nikým dělit.
THANK YOU ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ!

I wanna be with you /59.díl/

10. prosince 2013 v 18:53 | P. |  I wanna be with you
Dobrý večer =) Vánoce se nám rychle blíží, zbývají nám dva týdny. Těšíte se?
Mně upřímně je líto, že už pro mě tyto svátky nemají takové kouzlo jako v době, kdy jsem byla malá… Ale abych vám čekání na Štědrý den zpříjemnila, rozhodla jsem se zveřejnit další díl obrovského blogového románu! =)
Víte, že jen díky vám, vašemu zájmu a vzkazům jsme se dostali až k této části? Doopravdy. Kdybych viděla, že se to nikomu z vás nelíbí a povídka vám nepřináší žádnou radost, dávno bych se na zveřejňování vykašlala ;o) Takže VÁM patří obrovský dík!
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /58.díl/

5. prosince 2013 v 18:54 | P. |  I wanna be with you
Krásný mikulášský večer přeji! Říkala jsem si, že by možná byla vhodná doba na další část IWBWY, třeba jsou mezi vámi tací, co si potřebují trochu odpočinout ;o) A MOŽNÁ by to šlo i během mého příběhu =) Aspoň v to pevně doufám.
Chci moc poděkovat za krásné komenáře, vlastně i za kliky v té anketě… Protože vaše zpětná vazba, ať už je jakákoli, je ta největší odměna… Doopravdy =)
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥
"Celý článek"