Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Money sem, money tam

22. října 2013 v 19:58 | P. |  Od srdce
Poněkud zvláštní nadpis článku, že =D Nebojte, nebudu rozebírat nejnovější finanční události, nezahrnu vás statistikami a nudnými čísly. Důvod tohoto textu je mnohem prozaičtější...


ZA CO NEJVÍCE UTRÁCÍTE?
K jednomu se vám přiznám. Místo abych vyrazila do obchodu s oblečením a vybrala si něco pěkného na sebe, navštívím knihkupectví. Vydržím tam klidně hodinu, probírám se regály a hledám skryté, i ty viditelné poklady. Kamarádka mi často říká, že nejsem pravá holka. Upřímně mě často vybírání oblečení nudí. Možná je to mou boubelatější postavou, na níž se v krámcích opravdu těžko shání něco "šik", možná pro to prostě nejsem stavěná =) Ať tak nebo tak, tahle má "úchylka" má několik důsledků. Tím nejhlavnějším je ten, že už knížky nemám kam dávat =D Po domě se nachází několik knihoven, můj pokoj skrývá nespočet různých svazků.
Když jsem dostala začátkem září peníze z brigády, udělala jsem si radost a vybrala pár literárních skvostů =)
zdroj obrázku: tumblr.com
Dokonce jsem už sobě samé zakázala chodit jak do knihkupectví, tak "Levných knih", které jsou na plzeňském náměstí. Mám totiž často mezi přednáškami nějakou tu volnou hodinu, a přestože se bráním, nohy mě jaksi samovolně nesou právě do tohoto malého krámku.
Dopadá to špatně. Asi se mi ještě nestalo, že bych odtamtud odcházela s prázdnou.
Zrovna naposledy jsem si odnesla knížku "Úspěšná smolařka" od Meg Cabotové…

Je jasné, že dneska se vám vyprázdní peněženka, aniž pořádně víte jak. Ovšem já zastávám názor, že jednou za čas by si člověk měl udělat radost, i když třeba pouhou maličkostí ;o)


A jak jste na tom vy? Máte nějakou tu "úchylku"?

S pozdravem Vaše Petra
 


Komentáře

1 Mikayla Mikayla | 22. října 2013 v 20:19 | Reagovat

taky mám slabost pro knížky a místo oblečení si jdu radši koupit knížku i když mám stejný problém jak ty kam s nimi :D

2 A.K. A.K. | Web | 22. října 2013 v 20:28 | Reagovat

Knižky, knižky, knižky a opäť raz knižky! :) Ja som na tom tak, že keď do toho kníhkupectva vojdem je veľmi ťažké ma odtiaľ dostať preč. Zapáči sa mi tam vždy strašne veľa knižiek. Dokonca mám urobenú v prehliači aj zložku, do ktorej si ukladám stránky s knižkami, ktoré by som si rada kúpila (a že tých ale je...číslo radej nenapíšem lebo je moooc veľké). Ale problém je v tom, že už ich tiež nemám kam dávať. Proste každý deň musím minimálne tých 30 strán prečítať. Samozrejme mimo poznámok do školy.

3 kristý kristý | E-mail | 23. října 2013 v 17:06 | Reagovat

Já knihy přímo zbožňuju.Miluju čtení.Když zavítám do knihovny a přinesu si třeba čtyři knihy,které mají kolem 500 stránek a stihnu je přečíst ani ne za týden,tak mi brácha vždy říká,že jsem blázen.Já si ale nemůžu pomoct.Úspěšnou smolařku jsem četla.Vlastně jsem četla skoro všechny knihy od Meg Cabotoví.Je to totiž moje nejoblibenější spisovatelka.Před víkendem mi přišla kniha : HVĚZDY NÁM NEPŘÁLY od: John Green. Už jsem ji přečetla a mohu vřele doporučit.

4 S. S. | 23. října 2013 v 20:39 | Reagovat

Asi nejvíc utrácím za laky na nehty, to je asi moje největší úchylka. Za knihy skoro vůbec neutrácím, většinou si nějakou najdu na internetu a čtu ji tam, i když se to vůbec s knihou jako takovou nedá srovnat, protože držet ji, vnímat ji, je něco nepopsatelného. :3 A po lacích na nehty asi nejvíc utrácím za oblečení, i když si taky, kvůli mé postavě, nemůžu moc vybírat..:/ Ale co už :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama