Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

I wanna be with you /48.díl/

30. září 2013 v 13:59 | P. |  I wanna be with you
Dobré odpoledne!
Pondělní den je ve znamení nového dílu IWBWY =) Chtěla bych vám poděkovat za úžasné reakce nejen k samotnému příběhu, ale i ke večera zveřejněnému traileru ♥ Vaše podpora je neocenitelná, vážím si každé jedné čtenářky =)
No, děj se nám začíná trošku zamotávat a já můžu slíbit, že je to jen začátek... Snad se vám povídka bude líbit i dál.
V poslední době si v mysli hýčkám takovou šílenou představu, ale... No, to si radši zatím nechám pro sebe =D
KRÁSNÉ POČTENÍ


"Bože, co je ti?" sklonil se ke mně, hlas měl podbarvený hrůzou a starostmi. Jen jsem zavrtěla hlavou, na víc jsem se nezmohla. Bolest mě celou ochromovala, do očí mi dokonce vhrkly slzy. Skousla jsem ret a spolkla výkřik, který se mi dral z hrdla.
"Jedeme do nemocnice," vzal mě pod paží, ovšem já nebyla schopná jediného kroku. Místo toho jsem se sesunula na kolena a pevně stiskla víčka. Kolébala jsem se zepředu dozadu, pamatujíc na Ameliina slova. Představila jsem si své oblíbené místo v malém borovém háji, kam jsem v létě utíkala s oblíbenou knížkou. Prosím, už dost, už to déle nesnesu…
Trvalo nekonečnou dobu, než jsem se mohla znovu svobodně nadechnout. Plíce už opět správně fungovaly, srdce se pomalu vzpamatovávalo. Hrdě jsem tedy zvedla bradu.
Niall na mě vyloženě třeštil zrak. Ústa pootevřená v němém údivu jen dokreslovala celkový dojem, netušila jsem, co vhodného bych měla říct.
"Co. To. Bylo." Pronesl nakonec, zřetelně oddělujíc slovo od slova.
"Copak vám Louis neřekl, jakou diagnózu mi zjistili v nemocnici?" špitla jsem. "Problémy se srdcem, takové chvilkové záchvaty k tomu asi patří."
"Sama víš, že proto to není," podřepl, až byl jeho obličej na stejné úrovni s mým. "Zní to sice šíleně, jsem si toho vědomý, ale za tuto teorii dám ruku do ohně." Srdce mi zase zběsile tlouklo, málem jsem nic neslyšela. "Nejsi Eleanor."
Ticho se táhlo snad až příliš dlouho. Přemlouvala jsem se totiž k tomu, abych zůstala klidná. Nakonec jsem se nuceně rozesmála. "Tys snad musel něco vypít!"
"Nesnaž se to zamluvit. Vím to."
"Poslyš, Nialle," zapřela jsem se o stehna a vytáhla se do stoje. "Mluvíš úplně z cesty. Kdo bych asi byla? Podívej! Jsem pořád ta samá Eleanor co před rokem."
"Nejsi," založil paže na prsou. "Je to úplně šílené, nevím, jak se to mohlo stát… Vypadáš jako El, jenže se tak nechováš. Dokonce i oči máš jiné. Kdo jsi?" S poslední větou ke mně pokročil o další krok a zkoumavě se mi zahleděl do tváře. Studoval mé rysy, snažil se v nich najít něco, co by jeho teorii potvrdilo. A zjevně to i našel, jelikož se mu rty najednou roztáhly do spokojeného úsměvu.
"Co je?" vyštěkla jsem popuzeně.
"Červenáš se," odpověděl prostě.
"A?"
"Eleanor nikdy a za žádných okolností nečervenala."
"Dej už pokoj." Obrátila jsem se na podpatku a vydala se pryč. Celé se to začalo hroutit, panika pomalu ale jistě ovládala každou buňku mého těla. Jak Niall mohl z úst vůbec vypustit… to, co vypustil? Jak ho to napadlo? Dobře, má pravdu, to je s přihlédnutím k mé situaci jasné. Ale normální lidé přece o něčem takovém nikdy neuvažují, ne?
Rozbolela mě hlava. A jak se ukázalo, neměla jsem na nějaký klid vůbec žádné právo. Než jsem se totiž nadála, objevil se mi blonďák v zorném poli. Blokoval mi cestu na náměstí, nedokázala bych se kolem něj protáhnout. "Teď mi neutečeš."
"My dva se nemáme o čem bavit!" vyjela jsem ostře.
"Nechovej se jako malá," oplatil mi jedovatě. Zakabonila jsem se. Tuhle výčitku jsem bytostně nesnášela, dokázala mě rozpálit jako žádná jiná. Vzdorně jsem vystrčila bradu. "Nechovám se tak."
"Ale chováš!" Blonďák zjevně ztrácel trpělivost. "Sakra, já tě přece nehodlám jakkoli vydírat, dokonce to ani nechci nikomu prozrazovat. Proč taky? Jen tě prosím o vysvětlení. Třeba ti dokážu pomoci. Navíc, není lákavé podělit se o takové tajemství?"
Pozorně jsem hleděla to jeho upřímné a tak bolestně známé tváře. Nic, co nyní povím, ho nepřesvědčí o opaku, nedokážu mu tu naprosto bláznivou, a co hůř, pravdivou teorii vymluvit. Automaticky počítá s mou kapitulací. Bohužel správně. Už nedisponuji přebytečnou silou, jíž bych mohla vložit do přetvařování.
Svěsila jsem ramena a poraženě si povzdechla. "Fajn." Jen toto jediné slůvko mělo moc zastavit Zemi, jako bych uvízla v čase a prostoru. Bála jsem se, že právě prožívám začátek konce. A netušila jsem, jaký ten velkolepý závěr bude.
"Bezva," přešlápl. "Kousek odsud je jedna fajn kavárna, s kluky jsme tam chodili v dobách X-Factoru, tam nás nikdo nevyruší."
Vrazila jsem ruce do kapes džínů. Na jednu stranu jsem panikařila, na tu druhou se mi tak podivně ulevilo. Konečně se o to břemeno s někým podělím… Jistě, mou situaci znala Amelia, avšak to nebylo stejné. Něco mi našeptávalo, že s Niallem na nějaké řešení přijdeme.
Přese všechno se ve mně objevila jiskřička naděje. Zpočátku plála slabě, ovšem s každou další sekundou nabírala na síle a nakonec z ní byl ohromný plamen. Přesně takový, k němuž lidé od dávných dob chovali úctu. Na chvíli jsem tomu věřila: vše se spraví.

.........................TRAILER..............................
Autor: PETRA
Pro zájemce jsem dole uvedla odkaz na trailer, ačkoli byl vytvořen dodatečně, trošku jsem si hrála =D Chtěla bych vás VŠECHNY moc poprosit alespoň o kliknutí v anketě. Vydedukovala jsem si, že za týden sem přijde alespoň 250 lidí, a jelikož tady nemůžou dělat nic jiného než koukat na příběhy, zajímalo by mě, kolik z vás je ochotných se k četbě přiznat ;o) Kdybyste mi tudíž nechali klik//komentář, byla bych vám moc vděčná =) DĚKUJI JEŠTĚ JEDNOU, A TO ZA VŠECHNO...
 


Anketa

30.9.: KLIKNI, PROSÍM =)

#click# 100% (33)

Komentáře

1 Tessie Tessie | 30. září 2013 v 15:19 | Reagovat

Konečně další díl :)) Né vážně, sice to píšu furt a píšou to tu všichni, ale je to opět DOKONALÉ :3 takže se už teď těším na další díl :33 a doufám, že ta povídka bude nekonečná :p :D

2 A.K. A.K. | Web | 30. září 2013 v 15:32 | Reagovat

Ja už netuším čo písať. Pri tomto jednoducho strácam slová...Je to neskutočne dokonalé :))) Dúfam, že toto bude mať veľmi veľa častí. Teším sa na pokračovanie :) :3

3 monyloverow monyloverow | 30. září 2013 v 19:51 | Reagovat

úžasné! :) som zvedavá ako to bude pokračovať. Som rada, že sa konečne s niekým podelí o jej tajomstvo. Nádherne píšeš ;) Len tak ďalej :)

4 Ell Ell | 1. října 2013 v 16:10 | Reagovat

Pááni, netušila jsem, že se rozhodne to Nillovi doopravdy říct. Je to dokonalé a jsem hrozně ráda, že pořád píšeš a ještě nejsi u konce, protože mě tenhle příběh neskutečně baví a naplňuje <3 :)). Píšeš nádherně! Už se moc těším na další :)

5 Secret Secret | 1. října 2013 v 16:57 | Reagovat

Dokonalé :) rychle další díl xoxo

6 Mikayla Mikayla | 1. října 2013 v 20:31 | Reagovat

konečně jsem si našla čas v mém plném rozvrhu a je to zase naprosto dokonalý

7 Opel Opel | 1. října 2013 v 21:19 | Reagovat

Nádhera...prostě už opravdu nevím co říkat :) pořád se tady opakuju :) opravdu KRÁSA :)

8 jiteckaa jiteckaa | Web | 8. října 2013 v 19:50 | Reagovat

Tady k té povídce se ráda vracím. Je skvělá, jen tak dál :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama