Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Září 2013

I wanna be with you /48.díl/

30. září 2013 v 13:59 | P. |  I wanna be with you
Dobré odpoledne!
Pondělní den je ve znamení nového dílu IWBWY =) Chtěla bych vám poděkovat za úžasné reakce nejen k samotnému příběhu, ale i ke večera zveřejněnému traileru ♥ Vaše podpora je neocenitelná, vážím si každé jedné čtenářky =)
No, děj se nám začíná trošku zamotávat a já můžu slíbit, že je to jen začátek... Snad se vám povídka bude líbit i dál.
V poslední době si v mysli hýčkám takovou šílenou představu, ale... No, to si radši zatím nechám pro sebe =D
KRÁSNÉ POČTENÍ

Trailer k příběhu "I wanna be with you"

29. září 2013 v 13:07 | P. |  I wanna be with you
Jelikož nyní ležím s teplotami, dokonce i hlas mi zbaběle utekl, mám nějaký čas k dobru, tak jsem se rozhodla zkusit vytvořit trailer ke zde zveřejňovanému románu IWBWY =) Já vím, že přicházím tzv. s křížkem po funuse, ale lepší pozdě než nikdy, ne? =) Hezky jsem se u něj vyřádila a strašně mě to chytlo =D Až budu příště psát další vícedílovku, možná zase něco podobného zkusím...

Není to dokonalé, to snad ani nemůže být, ale myslím, že to ani nedopadlo kdovíjak hrozně =D Mou představu to splnilo, teď se jen modlím, aby se trailer líbil i vám, to by teprve byla ta největší odměna =)

Vám všem patří obrovský dík, nebýt čtenářů, nikdy bych neměla motivaci ke zveřejnění byť jediné čárky... Vám vděčím za mnohé ♥

ENJOY IT! =)

I wanna be with you /47.díl/

22. září 2013 v 19:34 | P. |  I wanna be with you
Krásný nedělní večer! V pátek jsem pod 46.dílem slíbila, že nového dílu se dočkáte již tuto neděli. A já se snažím své sliby plnit =) Navíc jsem vás v minulém díle tak nějak navnadila, tudíž by ode mě nebylo pěkné, kdybych to zase nějak natahovala =D =) Plus jsem vám neuvěřitelně vděčná za podporu, ta pro mě znamená asi vůbec nejvíc... A čas, který mému psaní věnujete, nikdy nedostanete zpátky, tudíž doufám, že ho nelitujete...
Snad se vám dnešní díl bude líbit, je takový zlomový ;o) Míša mou povídku nedávno (ZÁPLETKAMI) přirovnala k PLL, za což jí patří dík =D A daří-li se mi psát alespoň z poloviny tak napínavě, mám chuť si povyskočit =D
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /46.díl/

20. září 2013 v 19:42 | P. |  I wanna be with you
Páteční večer znamená jedno: nový díl IWBWY =P Pevně doufám, že spoustě z vás udělá radost! =) Snažím se teď ve volných chvílích psát, ale v pondělí mi začíná škola, takže nedokážu povědět, jak to nyní bude vypadat =) Pokusím se ale udělat vše, co bude v mých silách =)
A jak vy a škola? Jak zatím válčíte? Také vám chybí léto? Toto sychravo je úplně o ničem =(
Děkuji znovu za veškerou podporu, vděčím vám všem, které u příběhu doteď vydržely... Chápu, že je to pro někoho zřejmě zdlouhavé, ovšem to jsem já, snažím se to vystavit jako opravdový promyšlený příběh. Tak mi, prosím, odpusťte =)
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥

Nostalgie...

19. září 2013 v 17:48 | P. |  Úvahy nad (ne)smrtelností chrousta
Po dlouhé době tu mám článek na určité téma... Uplynulo hodně času, kdy jsem naposled zveřejnila něco jiného než příběh =) A ačkoli myslím, že o "Celý článek" se bude zajímat minimum návštěvníků, přesto se trochu vypíšu =)

I wanna be with you /45.díl/

14. září 2013 v 15:50 | P. |  I wanna be with you
Krásnou sobotu přeji =) Přináším vám další díl svého románu. Pomalu ale jistě se posouváme dál, příběh se nám rozvíjí. Upřímně, přemýšleli jste někdy, jaké by to bylo ocitnout se v kůži někoho jiného? Co byste dělali? Jak byste jednali? =)
Abych se přiznala, dodnes nevím, jak mě takové téma napadlo. Kdysi se mě na ASK někdo ptal, zda jsem to nevyčetla z nějaké knížky. Ne, nevyčetla, doopravdy =) Občas má fantazie funguje podivně a bez toho, aby se mnou spolupracovala =D Můžu se jen modlit, aby vám povídka přirostla k srdci alespoň z poloviny tak, jak se to stalo u mě =)
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /44.díl/

9. září 2013 v 17:12 | P. |  I wanna be with you
Dobré pondělní odpoledne přeji! =) Jak se vede? Co škola? Doufám, že zatím všichni zvládáte =)
No, jak vidíte, házím sem nový díl IWBWY... Říkám si: "Třeba tím někomu udělám radost..." =) Přijde mi neuvěřitelné, jak to letí. Koukám do nadpisu a tam 44.díl! Fůha... To už?! =) Nevím, zda pro vás tohle bude dobrá zpráva, ale stále se ještě nemůžu dokopat ke konci =D Možná se povídka tudíž o něco "málo" protáhne. Upřímně jsem zvědavá, kolik z vás u čtení vydrží =)
Děkuji za všechny komentáře a klikání v anketě =) Ačkoli bych se vůbec nebránila, kdyby se počet čtenářů zvýšil, vám všem jsem neskutečně vděčnáDíky za podporu, moc pro mě znamená
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /43.díl/

1. září 2013 v 19:50 | P. |  I wanna be with you
Krásný večer! Máme poslední prázdninový den, ráda bych ho tudíž alespoň některým z vás trošku zpříjemnila, a to novou částí tohoto internetového románu =) Nepřidávám díly častěji, jelikož teď nějak nestíhám psát, chodím do práce a koncem září začínám ve škole... Odpusťte mi, prosím, tento nedostatek =) Aspoň bude povídka trvat déle =D
Děkuji za tu spoustu nádherných komentářů, děkuji samozřejmě i za kliknutí v anketě. Že alespoň někteří z vás tu po sobě zanechávají jakýsi odkaz, abych poznala, že tu byli ♥ Moc si vážím každého upřímného názoru. A ačkoli je mi jasné, že se tento výtvor nemůže líbit všem, jsem šťastná, že alespoň někomu přináším radost =)
KRÁSNÉ POČTENÍ