Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Červenec 2013

I wanna be with you /38.díl/

29. července 2013 v 19:26 | P. |  I wanna be with you
Dobrý pondělní večer! =) Přináším vám nový díl svého internetového románu =) Omlouvám se za takovou prodlevu, ale znáte to. Jsou prázdniny, léto, brigáda. Nějak nestíhám. Ale nebojte, čas na přidání části si vždycky najdu, i když to třeba chvilku potrvá =) Jak je vidět, dělá vám můj příběh radost, což je ta největší motivace v tom, abych pokračovala dál. Děkuji vám za krásné komentáře, doopravdy ;o) A i když příběh chodí hodnotit i tací, co dají možná půlku hvězdičky, nic si z toho nedělám. Mé psaní se nemůže líbit všem, to by snad ani nešlo. Ale dokud je tu alespoň pár čtěnářů, co se na povídku těší, je to ta nejkrásnější odměna =)
KRÁSNÉ POČTENÍ a užívejte prázdnin ;o) ♥

I wanna be with you /37.díl/

23. července 2013 v 11:33 | P. |  I wanna be with you
To máme ale krásné počasí, že =) Doufám, že odpoledne trávíte někde rozpláclí u vody. Nebo ještě lípe, VE VODĚ =D Já osobně bych asi na suchu nevydržela, kdybych nemusela... =D Upřímně se těším, až si z peněz za brigádu pořídím tablet, to budu moci příběhy ťukat i na zahradě a možná se v IWBWY konečně posunu trochu dál =D Přece jen, notebook se mi tam tahat opravdu nechce =D
Chtěla bych vám moc poděkovat, že tuto povídku čtete. Moc to pro mě znamená ♥ Taková podpora dělá divy, doopravdy =) Vždycky se moc těším, až rozklepnu vaše komentáře... Tudíž pevně doufám, že ani tento díl vás nezklame ;o)
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /35.+36.díl/

15. července 2013 v 16:20 | P. |  I wanna be with you
Krásné (doufejme) prosluněné pondělí! =) Doufám, že je u vás pěkně a vy si tím pádem naplno užíváte prázdniny! A abych ho (alespoň některým z vás) zpříjemnila ještě o kapku víc, rozhodla jsem se dnes výjimečně hodit rovnou dva díly =) Je to i taková kompenzace za tento týden, jelikož další část se pravděpodobně objeví až o víkendu... =)
Jinak moc děkuji za komentáře k minulému dílu. Psaly jste v nich, že kdyby třeba nějakým zázrakem vyšlo IWBWY jako kniha, koupily byste si ji... Což mě pohladilo po duši, potěšilo, vyčarovalo úsměv na tváři. To je totiž to vůbec nejvícDěkuji, že mé tvorbě dáváte šanci... =)
KRÁSNÉ POČTENÍ ♥

I wanna be with you /34.díl/

10. července 2013 v 17:57 | P. |  I wanna be with you
Krásnou středu!! Jak si užíváte prázdnin? Já se kromě brigády a válení s kamarádkami u bazénu snažím také psát, ale upřímně mi to moc nejde. Možná mám blok, možná mi opět zdrhla Múza, netuším... Ještě že mám IWBWY trošku předepsaný dopředu =D Příběh vesele pokračuje, děj se postupně rozvíjí. Kolikrát už jsem přemýšlela, jaké by to bylo, kdyby "I wanna be with you" vyšlo jako kniha =D Já vím, mám příliš bujnou fantazii =D Ale hezká představa... Vím, jde to všechno pomalu, ale snažím se to promyslet, aby měl příběh hlavu a patu... Snad mi to odpustíte a vydržíte ;o)
MYSLÍTE, ŽE BYCH VÁS MOHLA POPROSIT O KOMENTÁŘ?? =) Nebo aspoň kliknutí v anketě, opět probíhá pravidelné sčítání čtenářů =) Děkuji vám všem za podporu...
KRÁSNÉ POČTENÍ

I wanna be with you /33.díl/

7. července 2013 v 12:40 | P. |  I wanna be with you
Krásné nedělní odpoledne přeji =)
Než vyrazím na pouť (ano, jsem blázen, i v takovém horku =D), rozhodla jsem se hodit na blog nový díl IWBWY. Některé z vás už se na něj ptaly- chci jen říct, jak moc si cením vašeho zájmu ♥ Vidím, že jste si k příběhu našly cestu, což pro mě moc znamená... Jak jsem nedávno psala na FB, tato povídka je asi má největší srdcovka. Překonala všechny vícedílovky, které jsem doteď vytvořila. Tuhle v noci jsem nemohla spát, tak jsem otevřela word a všechny dosud napsané díly přelouskala. Ano, mám IWBWY ráda ;o) A vidět, že některé z vás jsou na tom stejně, je pro mě ta největší odměna. DĚKUJI VÁM Z CELÉHO SRDCE ♥ Snad u "románu" zůstanete, můžu vám slíbit pár překvapivých obratů =) Ale dost už mých výlevů, užijte si 33. oddechový díl :3
KRÁSNÉ POČTENÍ
>>Update: VYTVOŘILA JSEM NOVOU IKONKU =)<<

I wanna be with you /32.díl/

2. července 2013 v 13:41 | P. |  I wanna be with you
Takový... oddechový a romantický díl =) Promiňte, asi jsem snědla moc cukrové vaty =D Jéj, jak já psaní tohoto příběhu miluju, opravdu... A mimochodem, pořád se nemůžu nějak dohrabat ke konci. Určitě jsou tu, podle hodnocení, i lidi, kterým se příběh moc nelíbí, ale tak co, člověk se nemůže zavděčit všem =) Doufám, že i přes můj styl psaní u povídky vydržíte. Jsem zvyklá příběhy vystavovat jako knihu, takže se omlouvám, že to u mě jde všechno pomalu. O to víc vážím vás, které stále ještě "držíte" ♥
KRÁSNÉ POČTENÍ