Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Ústřední postavy v povídkách

7. května 2013 v 20:22 | P. |  Úvahy nad (ne)smrtelností chrousta
Krásný úterní večer =)
Netuším, kolik Directioners ke mně na blog chodí, ale tak jsem si říkala, když už stránku mám, proč sem občas nehodit něco jiného než povídku =)

Přiznám se k jedné věci. Moc povídek na internetu nečtu. Nevím proč, na důvod se mě neptejte =D Radši je píšu, to se do toho pak ponořím lépe. Ale tuhle jsem narazila na blog, který byl věnovaný jen a pouze příběhům o 1D. Koukám, koukám, roluji dolů, a co si neuvědomím: většina povídek je s naším kudrnáčem. Každý mi to sice tvrdil, ale já nevěřila, dokud jsem se o tom nepřesvědčila na vlastní oči.
Tuhle jsem na ASK psala takovou úvahu nad Hazzou.
Ono se vlastně není co divit-podívejte na ty kudrny, zelené oči, ďolíčky ve tvářích =P Pro mnohé slečny typ ideálního kluka =) Jo, idoly se mění spolu s tím, jak se mění svět =) A to jsem si zpočátku připadala divně, když mi čtenářky psaly, jak jsou mé povídky s Louim příjemné zpestření =D
Petra
 


Komentáře

1 Mončiča Mončiča | 7. května 2013 v 20:44 | Reagovat

Ja čítam veľa príbehov :D teda momentálne iba Desire a IWBWY :3 ale mám ich dosť načítaných :) asi najviac s Hazzoušem a Niallíčkom :3 nie že by som to tak chcela ja ale vždy som narazila práve na ich dvoch :D akože ani mi to nevadí ale....ale. Najradšej mám príbehy so Zaynom. :) lebo ten nie je niečim úplne špecifický. Teda nechcem aby to vyznelo zle ale tak napr. Liam je starostlivý, Louis vtipný, Niall pažravý a citlivý a Harry je jednoducho Harry :D dobre Zayn je možno narcis ale pre mňa bol vždy ten tajomný (a zároveň môj najobľúbenejší :P ) a to sa mi páčilo že zakaždým ho opísali ináč. Každopádne zbožňuje keď KONEČNE narazím na poviedku s Louisom alebo Liamom :3 a  práve preto ťa a tvoje poviedky milujem :) a navyše píšeš nádherne ;)

2 Petule Petule | 7. května 2013 v 22:32 | Reagovat

Petím to je další důvod proč jsme ráda ze povídky s Louisem a Liamem a Zaynem, protože mi přijde, že jich moc není - ale jak prostě ty píšeš u Louise - Harry je moej srdcovka a nevím proč... ;) xx

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama