Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

I wanna be with you /2.+3.část/

2. května 2013 v 14:23 | P. |  I wanna be with you
Další dvě části jsou tady =) Chci poděkovat VŠEM, kteří si úvodní části rozklikli a věnovali jim trochu ze svého času, moc si toho vážím a je to pro mě ta největší odměna. Nečekala jsem, že tuto story přijmete tak pozitivně. Ale musím upozornit, že jelikož to chci dotáhnout opravdu na jakýsi internetový "román", věci tam nepůjdou hrrr. Bude to pozvolný proces, trochu jako v obyčejné vázané knížce =) Promiňte mi, ale takový můj styl psaní je (holky z FB stránky už to ví =)). Ještě jednou mockrát děkuji a doufám v jedno: příběh si opravdu zamilujete ♥
PS: Omlouvám se, nechala jsem tam své jméno, nechtělo se mi to už přepisovat =)
"Celý článek"2. DÍL
A tak jsem se vší silou štípla do předloktí. Jenže nic. Pořád jsem stála před Louim Tomlinsonem, v jeho pokoji, v directionském bytě.
"Co to děláš?" chytil mě za dlaň a sevřel ji ve své. "Jsi snad nemocná? Opravdu o tebe mám strach…"
Lapala jsem po vzduchu a připadalo mi, jako bych se dusila. Vždyť takové věci se dějí jen ve filmech! Sakra, probuď se, Petruš, probuď…
"El, neměl bych zavolat lékaře?" odhrnul mi z tváře neposedné vlasy a mnou ihned projel silný výboj energie. Cukla jsem sebou.
"Kde je koupelna?" jeho slov jsem nedbala. Nutně jsem potřebovala být chvilku sama, všechno si to v hlavě utřídit.
"Chodba, první dveře vpravo," odpověděl, ale stále se zmateně mračil.
Znovu jsem se na něj nepodívala, podklouzla pod jeho pažemi a z pokoje doslova utekla.
Dům byl naštěstí stále tichý. Zavřela jsem se ve velké světlé místnosti a nahrnula se k zrcadlu. Vykřikla jsem. Sakra, co to má znamenat? PROČ SE NA MĚ DÍVÁ ELEANOŘIN OBLIČEJ?!
Zvedla jsem ruku a dlaní přejela přes líce. Eleanor na druhé straně udělala to samé. Ona vlastně dělala všechny pohyby, které vědomě provádělo mé tělo…. Tušila jsem, co se děje. Respektive, mé podvědomí to tušilo, já si to odmítala připustit. Ne, taková věc není možná! Záměny duší bývají pouhým tématem hollywoodských scénářů! V reálu se nic takového neděje!
Čím déle jsem zírala na svůj nový obličej, tím tvrdohlavěji jsem odmítala, co bylo zřejmé. Ne, ne, NE!
V tu chvíli se mi udělalo mdlo. Snažila jsem se opřít o umyvadlo, avšak marně. Jak jsem ztrácela vědomí, sesouvala jsem se pomalu na podlahu. Poslední, co si pamatuji, je bledý odraz v zrcadle.

"El? Miláčku, slyšíš mě?" pronikal ke mně starostlivý hlas. Pomalu jsem otevírala oči. Chvilku jsem přivykala světlu panujícímu v místnosti, zpočátku mě z něj šíleně bolela hlava. "Konečně ses probrala," pokračoval Louis. Seděl na kraji postele a kolem něj se shromáždili ostatní kluci. Přejížděla jsem je vytřeštěným pohledem… Vidím je před sebou? Skutečně? Málem jsem zapomněla, že teď už to nejsem já. Skoro to se mnou praštilo znovu.
"J-jak dlouho jsem byla mimo?" zasípala jsem. Zajímavé, jako by mi můj hlas zůstal… Všechno to bylo divnější a divnější.
"Asi hodinu," odpověděl Lou. Pevně mě chytil za ruku a propletl své prsty s mými. To už jsem se neodtáhla. "Byl tu lékař. Prý jsi moc rozrušená a máš být v naprostém klidu."
"Rozrušená," proběhlo mi hlavou. "To je slabé slovo!"
"Tak my vás necháme o samotě," ozval se Harry. "Kdybyste cokoli potřebovali, stačí houknout."

3. DÍL
Vděčně jsem se na ně usmála, a když za nimi zapadly dveře, Louis si mě k sobě pevně přivinul.
"Vystrašilas mě," šeptal mi láskyplně do ucha. Zachvěla jsem se a zadržovala slzy. Neměla bych tu být, JÁ přece nejsem Eleanor! Nechodím s Louim, sakra, co mám teď asi dělat? "Jak se cítíš, je ti líp?" uchopil mou tvář do dlaní. Zrak jsem stále upírala na prošívanou pokrývku, nemohla jsem ho zvednout. Nešlo to.
"No tak, podívej se na mě," jemně mě uchopil za bradu. OK, nemůžu se tomu pohledu vyhýbat donekonečna. Tak jsem se na něj podívala. Zmateně svraštil obočí. "Máš kontaktní čočky?"
Taktak jsem nezalapala po dechu. "Ne, proč?"
"Zdá se mi, že máš zelené oči…"
Rychle jsem se odvrátila. "To se ti fakt zdá. Možná tak vypadají kvůli tomu světlu."
"Ne," nedal si říct a znovu se na mě pronikavě zahleděl. "Jsou zelené!"
Mlčela jsem. Jak bych mu to asi měla vysvětlit? S každou uplynulou vteřinou jsem se cítila pod větším a větším tlakem. Bože, jak dlouho bude tahle situace trvat? Jak se mám chovat? Vždyť já o Eleanořiných zvycích, pocitech ani povaze nevím vůbec nic!
Ano, toužila jsem One Direction potkat, asi jako každá fanynka, ale TOHLE? Chtěla jsem vědět, jaký Lou ve skutečnosti je, jenže za tuhle cenu? Kriste, vždyť já jsem určitě úplně jiná než El! Už vzhledově se nemůžeme lišit víc. Mé pravé já je malé, baculaté a nemotorné. Kdežto tahle slečna nemá ani jeden z těchto problémů. Nemluvě o povaze. Nedokážu být sebejistá, hovorná a bezprostřední! Sakra, co když způsobím rozpad jejich-našeho-jejich vztahu?
Znovu se mi zamotala hlava.
A v tu chvíli mi něco došlo. Pokud já jsem Eleanor, musí být El v Čechách, u nás doma! To ne…
Věděla jsem, že musím zkusit zavolat k nám. Nemohla jsem tam jen sedět se založenýma rukama. Chtěla jsem zpátky svůj život! Tušila jsem totiž, že pokud to bude trvat pár dnů, všechno se zamotá a já se dostanu do obrovských problémů.
"Mohla bych si zavolat?" šeptla jsem nejistě.
"Jasně," Lou se naklonil a podal mi z nočního stolku telefon. Tmavě zlatou Nokii. "Skočím ti pro něco k jídlu, za chvíli jsem zpět," políbil mě na tvář a zmizel na chodbě.
Zírala jsem za ním několik minut. Páni, je tak milý a pozorný! Zavrtěla jsem hlavou. Ne, takhle o něm vůbec nesmím přemýšlet. Musím zapomenout i na to, že právě k němu mě to vždycky táhlo nejvíc.
Vyťukala jsem mamčino číslo, které jsem si bez problémů pamatovala, a trpělivě čekala. Jenže sluchátko bylo stále hluché… Právě když jsem to chtěla zavěsit a zkusit nanovo, se něco začalo dít.
"Je nám líto, ale volané číslo neexistuje," hlásal neosobní hlas znějící z automatu. Zamračila jsem se. Co to má znamenat?


Autor: PETRA
-prosím prosím, pokud jste přečetli, nechte mi hodnocení nebo komentář ;o) Děkuju ♥
 


Anketa

Jestliže čteš IWBWY, prosím, klikni =) Díííky =P

Čtu =)

Komentáře

1 Símík Símík | 2. května 2013 v 14:44 | Reagovat

Je to úžasný, úplně si mi vyrazila dech! těším se na další část :)

2 Mikayla Mikayla | 2. května 2013 v 15:32 | Reagovat

Je to naprosto úžasný

3 Štěpka Štěpka | 2. května 2013 v 15:46 | Reagovat

Je to fakt nádherný, těším se na další díl! :))

4 LucyFishka LucyFishka | 2. května 2013 v 16:25 | Reagovat

Nemám slov Petí... <3 Milujem nadprirodzené príbehy, a keď sa to ešte skombinuje s tým, že je to o 1D a že to píšeš ty.... Proste DOKONALOSŤ ;o <3

5 Mončiča Mončiča | 2. května 2013 v 16:39 | Reagovat

POmoooc! Milujem ťa! :O aj poviedku ale hlavne teba! Ale tá poviedka je tak dokonalá :O naozaj nemám slov :O úžasnááá!!!

6 Zů | Web | 2. května 2013 v 16:39 | Reagovat

Waw, super! :))
Docela jsem se do toho ponořila :))
Na mě ale příliš krátké díly!! :D :D

7 writer21-ff-1d writer21-ff-1d | 2. května 2013 v 16:42 | Reagovat

Děkujůůů za krásné komenty =)
Zů: Jo, já vím =D Ale takhle krátké díly ještě nějakou chvíli budou, proto to dávám po dvou =D Zatím =D

8 Nikuš Nikuš | 2. května 2013 v 17:53 | Reagovat

No co to jee? Takhle dokonalý příběh a tak krátký? A co teď my závisláci máme asi tak dělat?:D Peti tohle mi nedělej, za chvíli začnu totiž psát svůj příběh, jen abych si něčím zkrátila dlouhou chvíli po tvých povídkách!!!!:) Je to skvělé, moc se těším na další díl a tím moc myslím-honem další,jinak mě máš na svědomí!!:D:)

9 .. .. | 2. května 2013 v 17:59 | Reagovat

Začínáš mě štvát! :D Proč to vždycky utneš v ten nejzajímavější moment? :D Kdy bude další? Snad si ho ještě stihnu přečíst než odjdu do Anglie. :)

10 Lizzie. Lizzie. | 2. května 2013 v 18:19 | Reagovat

Ugh, není ti trochu blbé to ukončit v té nejlepší části? o.o Okamžitě přidej další díl, jinak dneska nezaspím. Prosím, smutně koukám.

11 Petule Petule | 2. května 2013 v 20:33 | Reagovat

Petí jako vždy skvělý, jako vždy se nemůžu dočkat další části :3

12 Niall <3 Niall <3 | 27. května 2013 v 20:46 | Reagovat

dokonalé

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama