Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Květen 2013

I wanna be with you /25.díl/

31. května 2013 v 15:47 | P. |  I wanna be with you
V první řadě vám moc děkuju za úžasné komentáře k předchozímu dílu. U čtení každého z nich jsem se culila jako sluníčko, zvedly mi náladu a pohladily po dušičce, za což jsem vám neskutečně vděčná... Děkuju. Abych byla upřímná, dlouho jsem uvažovala, zda vůbec se zveřejňováním "I wanna be with you" začít, měla jsem z toho docela strach. O to krásnější je vidět, že mé obavy byly zbytečné... =)
KRÁSNÉ POČTENÍ
"Celý článek"

I wanna be with you /24.díl/

29. května 2013 v 16:40 | P. |  I wanna be with you
Snažím se sliby plnit, tudíž tady je další, v pořadí již 24.díl mého "románu" =) Budu muset trochu brzdit, nestíhám psát =D Děkuji všem lidem, kteří čtou, a ještě víc těm, co neváhají hodnotit, komentovat a klikat v anketách, díky vám vím, že opravdu zveřejňuji pro někoho, že se má povídka k někomu dostane a líbí seTHANK YOU! =) Mám sen- vydat knihu... A díky vaší podpore věřím, že na to třeba mám =)
KRÁSNÉ POČTENÍ, snad se vám díl bude líbit... Já vím, pořád to jde tak pomalu ;o)
"Celý článek"

I wanna be with you /22+23..díl/

27. května 2013 v 18:40 | P. |  I wanna be with you
Speciálně dnes mám pro vás připravené dva díly "románu" =P Snad tím někoho potěším, minimálně jednoho maroda, který mi psal na ASK a JEMUŽ BYCH TO CHTĚLA VĚNOVAT =) Brzké uzdravení :3 ♥
No, doufejme, že se vám díly budou líbit =) ;o) Nikdy jsem si nemyslela, že píšu dokonale a bez chyby, takové mínění o sobě opravdu nemám =D O to spíš mě těší, jak hezky mé příběhy přijímáte =) Taková podpora mě požene dál v mé touze vydat knížku, snad se mi to povede =) KRÁSNÉ POČTENÍ ;o)
"Celý článek"

I wanna be with you /21.díl/

25. května 2013 v 11:54 | P. |  I wanna be with you
Tak vám tady přináším nový díl svého románu =) Páni, už jednadvacátý *hvízdne* =) Chci moc poděkovat za to, jak skvěle jste příběh přijali, moc to pro mě znamená. Přece jen je nejkrásnější, když autor vidí zájem a uznání. To mu k práci úplně stačí =) Čeká vás ještě mnoho dílů, pevně věřím, že z toho ten "internetový román" bez nadsázky bude... Snad u děje vydržíte, přestože se tam nic neděje hrrr. Snažím se to mít promyšlené a propracované =) MÁM VÁS RÁDA ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /20.díl/

21. května 2013 v 22:01 | P. |  I wanna be with you
A příběh slaví kulatiny!! =D Pááni, to už? Nějak to letí. Ostatně jako všechno =) Přináším vám tedy nový díl, jste zvědavé, jak se hlavní hrdinka vypořádá s osudem, s nímž vůbec nepočítala? A co vy, jak byste se zachovaly, kdybyste se jednoho dne probudily v úplně cizí kůži? =) Zamyslete se, možná dojdete k zajímavým věcem ;o)
Chtěla bych moc poděkovat vám všem, kteří příběh čtete. Opravdu, netušíte, kolik to pro mě znamená. Doufám, že vás román bude nadále bavit, hned tak s ním totiž skončit nehodlám =P Pro někoho dobrá zpráva, pro někoho možná už tolik ne. Ať tak či tak, děkuju za vše!!!
"Celý článek"

I wanna be with you /19.díl/

20. května 2013 v 15:52 | P. |  I wanna be with you
V první řadě: DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU! Ať už za hodnocení, klikání v anketě nebo (A HLAVNĚ) za komentáře! ♥ Vím, že je to trochu jiné, děj je pozvolný a já opravdu chápu, že to někoho může po chvíli přestat bavit. Samozřejmě mě to vždycky mrzí, ale rozumím vám =) Moc bych si přála, abyste to braly jako "knížku" a našly si k tomuto příběhu i cestu ;o) Snad se vám i tento díl bude líbit ♥
"Celý článek"

I wanna be with you /18.díl/

17. května 2013 v 19:17 | P. |  I wanna be with you
Na speciální žádost přidávám dnes nový díl ;o) Ráda dělám lidem radost, tudíž pevně doufám, že z toho radost mít budete ♥ Tento příběh sama miluju, je to něco úplně jiného, než co jsem doteď vytvořila, takové... speciální =) Největší odměnou pro mě je vidět, že jste si k příběhu našli cestu a třeba se i dotknul vašeho srdce. Děkuji za vše... MÁM VÁS RÁDA!
"Celý článek"

I wanna be with you /17.díl/

16. května 2013 v 17:09 | P. |  I wanna be with you
Pro zvednutí nálady vám sem házím další díl =) Doufám, že účel splní, máte-li tak blbý den, jako třeba já... Román prostě pokračuje vesele dál! =) Pevně doufám, že vás příběh ještě baví, snažím se to psát aspoň trochu poutavěDěkuji za podporu a za to, jak krásně jste příběh přijali, moc to pro mě znamená =)
ENJOY IT!! =)
"Celý článek"

I wanna be with you /15.+16.díl/

13. května 2013 v 16:09 | P. |  I wanna be with you
Snad novými díly někoho potěším ♥ =) Vážně nevím, jak bych vám měla poděkovat za ty úžasné reakce a fakt, že jste příběh tak úžasně přijali, moc to pro mě znamená ♥ =)
Upozornění: Povídky budou přibývat dál nezměněně, slibuji, ale sem tam se tu objeví i úplně jiný článek. Miluju psaní a vždycky jsem chtěla mít blog, kam bych mohla přidávat články o tom, co mám ráda. Pevně doufám, že na tuto stránku kvůli tomu nezanevřete. Moc by mě mrzelo, kdyby ano =(
Tak, uf, snad si román užíváte ;o) Mám vás ráda!
"Celý článek"

Pozvu vás na výlet =)

13. května 2013 v 15:53 | P. |  VÝLETY
Tato rubrika bude věnována zajímavým místům naší země, které jsem buď sama navštívila, nebo navštívit plánuji =) Víte, miluju psaní všeho druhu, proto jsem si říkala, že bych se tady na blogu mohla realizovat i jinak =) Snad vám to příliš vadit nebude!! Pokud ano, omlouvám se a články prostě ignorujte. Kdyby se vám tu však i nadále líbilo, nemohla bych být šťastnější ♥
Moc ráda cestuji, máme s rodiči takovou tradici- každé prázdniny se na celý den vybereme na výlet po krásách České republiky. Je to můj nejoblíbenější den v roce. Jaj... To znělo zvláštně, co =D Ale je to tak...