Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Úvodní článek

30. dubna 2013 v 22:24 | P. |  Info okolo blogu
Hm, co tak dát do úvodního článku? =D Možná osvětlení toho, proč jsem se pro blog rozhodla.
Miluju psaní. Ale na své FB stránce právě jeden příběh přidávám a nechci v tom dělat nepořádek. Na druhou stranu story, kterou bych ráda zveřejňovala zde, mám moc ráda a přijde mi škoda nechat ji schovanou někde v přehlcené paměti notebooku, když by z ní někdo mohl mít radost =)
Mám takový sen. Udělat z ní román pro všechny mladé slečny, které milují 1D. Neříkám, že je mé psaní převratné, to ani náhodou. Ale baví mě, dokonce baví i jiné lidi =D Vyzkoušet se má vše, ne =)

Díky všem za návštěvu a případnou podporu...
A upozornění: odpusťte si, prosím, případné nenávistné komentáře. Nic vám nedělám, věnuji se pouze tomu, co mě baví, tak tento blog, prosím, nechte žít. Chcete-li něco zkritizovat, lze to i slušně, bez zbytečných urážek...
Petra
 


Komentáře

1 Zů | Web | 30. dubna 2013 v 23:17 | Reagovat

Super, že se taky věnuješ psaní! :))
Píšu už přes 5 let a vždycky jsem ráda, když někoho nového v tomhle oboru potkám :))
Taky píšu příběhy o 1D a jak jsem se dočetla, tak budeš mít příběh i o nadpřirozenu, což mi hraje do noty,napsala jsem něco jako "knížku" s tématem nadpřirozena :))
Budu ráda, když se na tvůj blog budu moct vrátit a počíst si nějaké tvé příběhy a odpoutat se od té hnusné reality! :3 :))

2 writer21-ff-1d writer21-ff-1d | 30. dubna 2013 v 23:40 | Reagovat

[1]: Psaní miluju, už od dob základky =) Tak jsem si řekla, že 1D a psaní spojím dohromady, doufám, že z toho nevznikne nějaký nesmysl =D =D
Děkuji, že máš zájem vrátit se. Snad to bude stát za to =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama