Miluji psaní příběhů a miluji 1D, tady bych to příležitostně ráda spojila dohromady. Jsi-li hater, můžeš záložku klidně zavřít, tady Ti pšenka nepokvete =P Díky všem, kteří sem zavítají a nějakou chvíli pobudou!
Trailer k blogovému románu "I wanna be with you"

Duben 2013

I wanna be with you /prolog+1.část/

30. dubna 2013 v 23:29 | P. |  I wanna be with you
Rozhodla jsem se, že sem zkusím hodit jakousi "předmluvu" a první část příběhu. Jen chci upozornit: PROTI ELEANOR NEMÁM NIC! Ale tohle je prostě fanfiction, povídka, v níž je dovoleno leccos ;o) Takže v tom nehledejte, prosím, žádnou skrytou averzi. Prostě mě takové téma napadlo a rozhodla jsem se ho zkusit nějak rozvinout.
Moc povídek na internetu nečtu, přiznám, takže pokud už někdo něco podobného napsal, věřte mi: nic jsem nekopírovala =)
Uf, doufám, že vás úvod trošku zaujme, necháte názor nebo cokoli, abych poznala, zda vůbec přidávat dál. Děkuji a jdeme na to =)
"Celý článek"

Úvodní článek

30. dubna 2013 v 22:24 | P. |  Info okolo blogu
Hm, co tak dát do úvodního článku? =D Možná osvětlení toho, proč jsem se pro blog rozhodla.
Miluju psaní. Ale na své FB stránce právě jeden příběh přidávám a nechci v tom dělat nepořádek. Na druhou stranu story, kterou bych ráda zveřejňovala zde, mám moc ráda a přijde mi škoda nechat ji schovanou někde v přehlcené paměti notebooku, když by z ní někdo mohl mít radost =)
Mám takový sen. Udělat z ní román pro všechny mladé slečny, které milují 1D. Neříkám, že je mé psaní převratné, to ani náhodou. Ale baví mě, dokonce baví i jiné lidi =D Vyzkoušet se má vše, ne =)

Díky všem za návštěvu a případnou podporu...
A upozornění: odpusťte si, prosím, případné nenávistné komentáře. Nic vám nedělám, věnuji se pouze tomu, co mě baví, tak tento blog, prosím, nechte žít. Chcete-li něco zkritizovat, lze to i slušně, bez zbytečných urážek...
Petra